DRAŽBA BYTU S POZEMKEM VE VLAŠIMI, OKRES BENEŠOV

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 097 EX 4725/15
Odhadní cena: 1.320.000,- Kč
Nejnižší podání: 880.000,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 07.09.2021, 10:00
Expirace dražby: 07.09.2021, 10:30

Dražební jistota: 300.000,- Kč
Nejnižší podání: 880.000,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Benešov
Obec: Vlašim

Popis:
Dražený byt se nachází v I. nadzemním podlaží zděného, částečně podsklepeného, bytového domu celkem s jedním nadzemním podlažím. Objekt není vybaven žádným výtahem. Objekt je situován v zastavěné, okrajové části města, v místní části s názvem Bolina. Bytový dům je pravděpodobně napojen na elektro, hloubkovou kanalizaci, plynové vedení a studnu na pozemku p.č. 1165/1. Objekt je přístupný z veřejné zpevněné komunikace na pozemku p.č. 1165/2 a dále po veřejné, nezpevněné komunikaci na pozemku p.č. 1165/1,
které jsou ve vlastnictví Města Vlašim. Parkování je možné na veřejné komunikaci před objektem. Dle místního šetření a dle dostupných údajů byl objekt pravděpodobně původně postaven před více jak 40 lety.
Bytová jednotka je dispozičně řešena jako 1+1 (o výměře 41,20 m2) s kompletním sociálním zázemím. Sociální zázemí (koupelna, WC) je situováno ve zděném bytovém jádru. Vytápění jednotky je uvažováno jako lokální. Celkový stavebnětechnický stav a údržba je ke dni ocenění uvažována jako průměrná.
Předmětem dražby je dále pozemek p.č. 1165/16, který tvoří s domem funkční celek. Na pozemku je situována vedlejší stavba (přízemní, dřevěná kůlna s pultovou střechou krytou standardní povlakovou krytinou IPA) a venkovní úpravy (oplocení - drátěné pletivo s kovovými sloupky, 2x kovová vrátka s drátěným pletivem v kovových rámech). Při místním šetření bylo pracovníkem znalecké kanceláře zjištěno, že pozemek je ke dni ocenění využíván jako zahrada k uvedené bytové jednotce.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Brno - město, JUDr. Karel Urban   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.