CHATA METYLOVICE PODÍL 1/2

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 EX 913/19-54
Odhadní cena: 160.000,- Kč
Nejnižší podání: 106.667,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 16.03.2020, 14:00
Expirace dražby: 16.03.2020, 15:00

Dražební jistota: 30.000,- Kč
Nejnižší podání: 106.667,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Frýdek-Místek
Obec: Metylovice

Popis:
PODÍL O VELIKOSTI 1/5 NA PŘÍSTUPOVÉ CESTĚ K OBJEKTU JE DRAŽEN POD Č.J. 179 EX 913/57-57 DNE 16.3.2020 V 15:00 HODIN !!!

Rekreační chata se nachází při obci Metylovice v rekreační a zahrádkářské oblasti. Jedná se o chatu samostatně stojící s číslem evidenčním 48. Chata je zasazena v terénu, nepodsklepená, přízemní se sklonitou střechou a bez podkroví. Vstup do chaty je z východní části do zádveří a odtud do dalších místností. Chata je zasazena v terénu, který je svažitý směrem k severu. Podezdívka a základy jsou zděné, jinak je chata dřevěná. Pozemek kolem chaty je členitého charakteru, jsou zde uměle zbudované terasy a schody.

Rekreační chata je samostatně stojící, nepodsklepená, přízemní bez podkroví. Vstup do chaty je z východní části pozemku do chodby a odtud je přístup do obývacího pokoje, ložnice a ke kuchyňskému koutu. Chata je srubové konstrukce, obývací pokoj prochází rekonstrukcí – renovace trámových obvodových stěn. Chata má zděnou podezdívku, svislé konstrukce jsou srubové a je zastřešena sklonitou střechou. Krov je dřevěný, krytina z Bonnského šindelu, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna jsou částečně jednoduchá, částečně zdvojená. Nejsou zde křídla dveří, pouze dřevěné zárubně. Chata je připojena na elektřinu, veřejný vodovod je ve výstavbě. WC je suché. Nemovitost je připojena na studnu, jejíž vlastnictví je sporné. Vytápění je řešeno krbovými kamny.

Dražebník

Dražebník: Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.