BYT 3+1 S GARÁŽÍ OKR. CHEB

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 EX 961/19-57
Odhadní cena: 720.000,- Kč
Nejnižší podání: 480.000,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 01.07.2020, 10:00
Expirace dražby: 01.07.2020, 11:00

Dražební jistota: 100.000,- Kč
Nejnižší podání: 480.000,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Cheb
Obec: Teplá

Popis:
Nemovitost se nachází ve městě Teplá, v katastrálním území Teplá, v ulici Klášterní č. p. 533. Město Teplá leží v okrese Cheb, cca 40 km jižně od Karlových Varů. Bytový dům je situován při centru města, při páteřní komunikaci (ulice Klášterní). Příjezd k bytovému domu je po veřejné hlavní komunikaci ve vlastnictví obce Teplá. Parkování je možné na pozemku kolem domu, který je ve spoluvlastnictví majitelů jednotek. Okolní zástavba je tvořena převážně zděnými bytovými domy a občanskou vybaveností.

Jedná se o byt, který je ve zděném bytovém domě. Bytový dům není podsklepený, s dvěma nadzemními podlažími, sklonitou střechou bez podkroví. V 1.NP se nachází společné prostory a garáže. Předmětem ocenění je byt. č. 3 a jiný nebytový prostor č. 9. Dle Prohlášení vlastníka se jedná o byt ve 2. NP (v prvním patře) a jiný nebytový prostor – garáž, umístěná v 1.NP (vjezd je ze zadní strany domu). V domě je celkem 6 bytů a 4 nebytové prostory – garáže. Bytový dům je zděný, fasáda zateplená, střecha je sklonitá pokrytá plechovými šablonami. Bytový dům nemá výtah.

Dům: Dům je užíván odborným odhadem přibližně od r. 1950 (70 roků). Podle posouzení objektu zvenčí prvky dlouhodobé životnosti jeví známky poruch a jsou v průměrném stavebně-technickém stavu.
Byt: Podle zákresu půdorysu podlaží v Prohlášení vlastníka je byt orientován na sever a na jih. Podle předpokladu je celkový technický stav bytu průměrný.
Nebytová jednotka – garáž: Podle zákresu půdorysu podlaží v Prohlášení vlastníka je garáž umístěna v 1. NP a vjezd je z jižní (zadní strany). Podle předpokladu je celkový technický stav průměrný.

Dražebník

Dražebník: Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.