RODINNÝ DŮM KARLE Č.P. 47, OKR. SVITAVY

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 111 EX 2711/17
Odhadní cena: 1.550.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.033.334,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 09.03.2021, 10:00
Expirace dražby: 09.03.2021, 10:30

Dražební jistota: 400.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.033.334,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Svitavy
Obec: Karle

Popis:
Rodinný dům č.p. 47 je samostatně stojící, dvoupodlažní, částečně podsklepený s částečně obytným podkrovím (jeden letní pokoj nevyužívaný) se sedlovou střešní konstrukcí a půdním prostorem. Ke dni ocenění 14.12.2020 obsahuje dům dvě bytové jednotky 3 + 1 v I.NP a 2 + 1 ve II.NP s příslušenstvím a samostatným vchodem. Základy kamenné bez izolace proti zemní vlhkosti, svislé konstrukce smíšené a plynosilikáty v tl. 45 cm, stropy betonové a trámové dřevěné s rovným podhledem, krytina eternitová šablona z roku 1974, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Vnější obklady chybí, vnitřní obklady keramické v koupelně, WC, kuchyní, podlahy obytné betonové + PVC a laminátové plovoucí, ostatní podlahy betonové + dlažba. Vnitřní omítky vápenné dvouvrstvé, fasáda břízolitová s nátěrem, schody chybí, okna plastová 2 skla, dveře dřevěné hladké + sklo a vchodové. Vytápění ústřední kotel na tuhá paliva s rozvody, zdroj TUV 2 x elektrický ohřívač, rozvod vody studené a teplé vody, bleskosvod chybí, elektrika světelná i motorová, vybavení kuchyně 2 x linka + elektrický sporák a varná deska, hygienické zařízení 2 x vana, 2 x umývadlo, 2 x WC splachovací, ostatní krbová kamna, satelit.

Zdeňa kůlna I a II - stavebně navazují na obytnou část. Jsou to stavby jednopodlažní, nepodsklepená se základy, svislé konstrukce zděné cihelné, strop chybí, krov trámový pultový bez možnosti podkroví, krytina plechová, klempířské konstrukce chybí. Omítka chybí, okna chybí, podlaha hliněná, elektrika chybí. Zděné kůlny z roku 1910 slouží k chovu prasat a ovcí, stavebně-technický stav velmi špatný, před demolicí. Kůlny nejsou pro svůj velmi špatný stav oceněny - cena nulová.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Svitavy, JUDr. Igor Olma   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.