VÝSLEDEK VYHLEDÁNÍ

Na tomto portále najdete přehled dražeb exekučně zabavených movitých a nemovitých věcí, které proběhnou elektronicky (on-line). Výhodou on-line dražeb je hlavně jejich transparentnost a dosah i pro zájemce ze vzdálenějších koutů České republiky.

Portál slouží jako centrum kde pohodlně najdete dražby jednotlivých exekutorských úřadů na jednom místě.
Samotné dražby na portále neprobíhají, ty probíhají na dražebních servrech jednotlivých exekutorských úřadů.

celkem nalezeno: 21 položek
seřadit podle:
1  2  3
Pozemky s rozestavěnými stavbami okres Karviná - II. kolo
Spisová značka: 179 EX 458/25-108
Okres: Karviná

Začátek dražby: 13.05.2026, 09:00
Odhadní cena: 3.105.200,- Kč
Nejnižší podání: 1.552.600,- Kč

detaily dražby »
Jiný nebytový prostor vč. podílu na domě a pozemku okres Karviná - 2. kolo
Spisová značka: 179 EX 458/25-109
Okres: Karviná

Začátek dražby: 13.05.2026, 10:00
Odhadní cena: 402.950,- Kč
Nejnižší podání: 201.475,- Kč

detaily dražby »
Objekt rodinné rekreace - okres Šumperk
Spisová značka: 179 EX 933/25-41
Okres: Šumperk

Začátek dražby: 13.05.2026, 13:00
Odhadní cena: 3.590.000,- Kč
Nejnižší podání: 2.393.333,- Kč

detaily dražby »
Dražba id. 1/2 rodinného domu v obci Žižice - Osluchov, okres Kladno
Spisová značka: 198 EX 1664/23
Okres: Kladno

Začátek dražby: 19.05.2026, 09:00
Odhadní cena: 1.467.980,- Kč
Nejnižší podání: 733.990,- Kč

detaily dražby »
Rodinný dům okres Ústí nad Orlicí
Spisová značka: 179 EX 507/25-79
Okres: Ústí nad Orlicí

Začátek dražby: 20.05.2026, 09:00
Odhadní cena: 3.950.000,- Kč
Nejnižší podání: 2.633.333,- Kč

detaily dražby »
Dražba id. 1/5 vodní a ostatní plochy v obci Nový Bydžov, okres Hradec Králové
Spisová značka: 198 EX 2099/23
Okres: Hradec Králové

Začátek dražby: 26.05.2026, 09:00
Odhadní cena: 10.200,- Kč
Nejnižší podání: 6.800,- Kč

detaily dražby »
Foto není
Spisová značka: 111 EX 5505/20
Okres: Frýdek-Místek

Začátek dražby: 26.05.2026, 09:00
Odhadní cena: 592.280,- Kč
Nejnižší podání: 394.853,- Kč

detaily dražby »
Foto není
Spisová značka: 111 EX 1266/23
Okres: Hradec Králové

Začátek dražby: 26.05.2026, 09:30
Odhadní cena: 1.334,- Kč
Nejnižší podání: 889,- Kč

detaily dražby »
Foto není
Spisová značka: 111 EX 2035/24
Okres: Prachatice

Začátek dražby: 26.05.2026, 10:00
Odhadní cena: 1.550.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.033.333,- Kč

detaily dražby »
Dražba id. 1/5 orná půda a trvalý travní porost v obci Nový Bydžov, okres Hradec Králové
Spisová značka: 198 EX 2099/23
Okres: Hradec Králové

Začátek dražby: 26.05.2026, 10:00
Odhadní cena: 61.700,- Kč
Nejnižší podání: 41.133,- Kč

detaily dražby »
1  2  3