DRAŽBA ID. 4/5 RD SE ZAHRADOU V LEDNICI, OKRES BŘECLAV

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 097 EX 9297/15
Odhadní cena: 2.990.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.993.333,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 25.05.2021, 09:00
Expirace dražby: 25.05.2021, 09:30

Dražební jistota: 300.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.993.333,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Břeclav
Obec: Lednice

Popis:
Dražená nemovitost se nachází v ulici Komenského, je levou polovinou dvojdomku, jde o z větší míry podsklepený objekt, hlavní vstup do domu je přes vstupní chodbu na levé straně objektu, který má dvě nadzemní podlaží, ovšem druhé nadz. podlaží není nad celým půdorysem přízemí, tvoří je dvě místnosti a chodba nad levou částí přízemí, zbývající část přízemí je zastřešena sedlovou střechou bez účelově využívaného podkroví, zastřešení II. nadz. podlaží je provedeno sedlovými střechami s valbami. Všechna podlaží jsou propojena vnitřním schodištěm.
Dispozičně hlavní stavba obsahuje chodbu, kotelnu a dvě skladovací místnosti ve sklepě, v přízemí se nachází vstupní chodba se schodištěm, menší hala, kuchyně, komora, jídelna, koupelna s WC a dva pokoje, druhé nadz. podlaží obsahuje chodbu, dvě obytné místnosti a schodišťový prostor. Objekt tedy obsahuje jednu pětipokojovou bytovou jednotku, nemá nebytové prostory.
Na levé hranici dvora byla vystavěna zděná, jednopodlažní garáž zastřešená plochou střechou, obsahuje stání pro jedno osobní vozidlo. Ke garáži ze zadní strany přiléhá zděná, přízemní, v celém půdorysu podsklepená domácí dílna, v pravém zadním rohu dvora byl vystavěn zděný, jednopodlažní hospodářský objekt s nízkou pultovou střechou, z pravé strany k hosp. objektu přiléhá jednopodlažní kůlna. Uvedené drobné stavby doplňují užívání stavby hlavní.
K hodnocené nemovitosti dále náleží následující venkovní úpravy - přípojky inženýrských sítí (elektřina, voda, kanalizace a plyn), zpevněné plochy, venkovní schody, oplocení, plotová vrátka a plotová vrata. Přilehlá zahrada tvoří se stavbami a stavební plochou jednotný funkční celek, pozemek je osázen skupinou ovocných i okrasných dřevin různého druhu a stáří. Přístup k nemovitosti je po zpevněné komunikaci, v místě je možné napojení na veřejný vodovod, kanalizaci i plynovod, v místě je možnost privátního parkování, vzdálenost k nejbližší zastávce veřejné dopravy (autobus i železnice) činí 300 m, občanská vybavenost je dostupná částečně.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Brno - město, JUDr. Karel Urban   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.