DOBROVOLNÁ DRAŽBA RD S POZEMKY V OSTRAVĚ

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 160 DD 3/21-6
Odhadní cena: 4.400.000,- Kč
Nejnižší podání: 3.500.000,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 18.08.2021, 10:00
Expirace dražby: 18.08.2021, 10:20

Dražební jistota: 300.000,- Kč
Nejnižší podání: 3.500.000,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Ostrava-město
Obec: Ostrava

Popis:
Dobrovolná dražba rodinného domu nedaleko centra Ostravy, v klidném místě se spoustou zeleně a v dosahu MHD; dům je situován na konci rohové slepé ulice v menší zástavbě rodinných domků. Dům prošel rekonstrukcí a byla zvětšena jeho obytná plocha a rozšířeno garážové stání. Má dvě protilehlé terasy, garáž pro 2 vozy, menší slunnou rovnou zahradu otočenou na jih. Dům je zděný se zateplenou fasádou, má dvě bytové jednotky, jádro stavby je velmi slunné a má dispozici 3+KK + dvě terasy, jedna směřuje z obývacího pokoje na zahradu (jižní strana). Druhý obytný prostor byl posléze zbudován ve sníženém podlaží, má dispozici 2+1 a menší okna, může sloužit jako ubytování pro návštěvy, starší rodiče, či je ho možno pronajímat. Oba prostory jsou na sobě nezávislé. Ze strany garáže je pak ještě jedna samostatná menší místnost, která může sloužit jako sklad – vstup je z garáže. Dům je napojený na elektřinu, vodu, plyn a odpady jsou svedené do jímky. Stav domu je velmi dobrý. Dům je velice slunný a nachází se v místě se spoustou zeleně. Zastávka BUS je 10 minut pěšky od domu.

Pro více informací a dispoziční řešení viz znalecký posudek.

POZNÁMKA: Na nemovitosti vázne zástavní právo smluvní: navrhovatel doložil písemný souhlas zástavního věřitele Artesa, spořitelní družstvo, sídlem Škrétova 490/12, Vinohrady, 120 00 Praha 2, IČ: 25778722 s tím, aby byl předmět dražby a zástavního práva zpeněžen v dobrovolné dražbě s podmínkou, že část nejvyššího podání, dosaženého dražbou, ve výši minimálně 2.216.000,- Kč, bude poukázána na účet tohoto zástavního věřitele; zástavní věřitel pak vystaví odpovídající listiny za účelem výmazu zástavního práva a zřízených Zákazů, na nemovité věci váznoucích, a vydá příslušný návrh na vklad výmazu shora specifikovaných závad a souvisejících zápisů.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Břeclav, Mgr. Marcela Petrošová   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.