DRAŽBA PRO INSOLVENČNÍ ŘÍZENÍ - PODÍL 1/4 DOMU S POZEMKY VE VIZOVICÍCH

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 160 DD 5/22-15
Odhadní cena: 585.000,- Kč
Nejnižší podání: 526.500,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 05.10.2022, 10:00
Expirace dražby: 05.10.2022, 10:20

Dražební jistota: 60.000,- Kč
Nejnižší podání: 526.500,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Zlín
Obec: Vizovice

Popis:
Nemovitá věc se nachází v jižní zastavěné části města Vizovice v ulici Lázeňská č.p. 740. V blízkosti rodinného domu protéká Želechovský potok. Zastávka autobusu „Vizovice, Lázeňská” je situována cca 60 m a železniční stanice „Vizovice” cca 2 km od oceňované nemovité věci.
Jedná se o samostatně stojící, přízemní, podsklepený rodinný dům s obytným podkrovím. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající dobré údržbě. Stáří domu je cca 80 let. Rodinný dům je po částečné rekonstrukci z roku 2017, 2018 (nová okna, rekonstrukce koupelny, výměna podlah v kuchyni). Střecha budovy je polovalbová s krytinou z pálených tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Součástí střechy je komín a bleskosvod. Okna domu jsou plastová s parapety. Vchodové dveře jsou dřevěné prosklené.
Fasáda domu není zateplená. Z podkroví je možný vstup na balkon se zábradlím. K domu patří oplocená zahrada, na které se nacházejí porosty. Oplocení je drátěné. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci.

V 1. PP rodinného domu se nachází kotelna, sklepní prostory, chodba a schodiště. V 1. NP a podkroví rodinného domu se nachází jednotka o dispozici 5+1 s příslušenstvím. Na podlahách v místnostech je PVC, parkety, dřevěná podlaha a keramická dlažba. Obklady jsou keramické. Vnitřní dveře jsou dřevěné plné a dřevěné prosklené.

Za domem se nachází zděná garáž s dílnou. Střecha je pultová s plechovou krytinou. Vjezdová vrata do garáže jsou dřevěná dvoukřídlá. Podlaha je betonová, elektřina zavedena.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a plynovodu. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění budovy zajišťuje plynový kotel s rozvody do radiátorů. Ohřev teplé vody zajišťuje plynový kotel.

Na pozemku parc. č. St. 1188 stojí rodinný dům č.p. 740. Pozemek je v Katastru vedený jako zastavěná plocha a nádvoří. Na výše uvedený pozemek navazuje pozemek parc. č. 4166/5, se kterým společně tvoří jeden funkční celek obdélníkového tvaru. Pozemek je v katastru vedený jako zahrada. Celková plocha pozemku je 532 m2. Pozemek je rovinatý, travnatý, udržovaný a oplocený. Pozemky jsou přístupné přes pozemek parc. č. 5123/3, který je ve vlastnictví města Vizovice.

Součástí nemovité věci jsou IS, septik, zpevněné plochy a porosty. Tyto skutečnosti jsou zohledněny v celkové obvyklé ceně.

Příslušenstvím nemovité věci je garáž s dílnou, hospodářská budova a oplocení.

Více viz znalecký posudek.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Břeclav, Mgr. Marcela Petrošová   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.