RODINNÝ DŮM S GARÁŽÍ A ZAHRADOU V OBCI VELKÉ SVATOŇOVICE, OKR. TRUTNOV

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 111 EX 1139/18
Odhadní cena: 4.521.000,- Kč
Nejnižší podání: 3.014.000,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 10.01.2023, 09:00
Expirace dražby: 10.01.2023, 09:30

Dražební jistota: 1.000.000,- Kč
Nejnižší podání: 3.014.000,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Trutnov
Obec: Velké Svatoňovice

Popis:
Oceňovaný rodinný dům je samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům není podsklepený, v části se nachází půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Na základě sdělení osoby přítomné během prohlídky byl objekt postaven v roce 1920. Základy má kamenné. Tloušťka stěn je 60 cm a stropy jsou dřevěné trámové. Má sedlovou střechu, střešní krytina je tvořena živičnou lepenkou, je započato s pokládkou bonských šindelů. Klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou srovnány a nahrubovány s perlinkou a stěrkou, chybí barevná finální stěrka nebo štuk. Zateplení pláště není provedeno.

Dispozičně je dům řešen jako 6+1. Podlahová plocha činí 165 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 195 m2. Vnitřní omítky jsou vápenné. Jsou zde použita dřevěná okna s dvojsklem, v celém objektu jsou instalovány žaluzie. Obytné prostory jsou orientovány na jihovýchod. Vybavení koupelny tvoří klasická vana, sprchový kout, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. V domě jsou použity dřevěné plné interiérové dveře, zárubně dveří jsou obložkové a vchodové dveře jsou dřevěné. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. Osvětlovací techniku tvoří lustry. V obytných místnostech je laminátová plovoucí podlaha, v kuchyni je položena keramická dlažba, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je položena keramická dlažba. Ostatní místnosti mají na podlaze koberce.

Dalším vybavením domu je vestavěné skříně, anténní rozvody. Do objektu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, je napojen na septik a rozvod zemního plynu není připojen. Dům má ústřední topení pomocí kotle na tuhá paliva a topná tělesa tvoří závěsné radiátory. Ohřev vody je řešen bojlerem.

Stěny jsou bez vad, střecha je bez vady, okna v objektu jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vady vybavení nejsou a rozvody v objektu jsou bez vad. Stav rodinného domu je dobrý.

Na pozemku se nachází: okrasné dřeviny, ovocné dřeviny, plot pozemku tvoří pletivo do ocelových sloupků, dřevěný plot s podezdívkou. Sklon pozemku je mírně svažitý. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování je na vlastním pozemku. Součástí jsou tyto venkovní stavby: garáž, letní přístřešek, dílna.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Svitavy, JUDr. Igor Olma   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.