ID. 1/12 RODINNÉHO DOMU V OBCI PŘÍČOVY, OKR. PŘÍBRAM

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 111 EX 5503/20
Odhadní cena: 187.000,- Kč
Nejnižší podání: 124.667,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 10.10.2023, 10:00
Expirace dražby: 10.10.2023, 10:30

Dražební jistota: 50.000,- Kč
Nejnižší podání: 124.667,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Příbram
Obec: Příčovy

Popis:
Oceňovaná nemovitost leží na západním okraji obce, v sousedství jsou rodinné domy se zahradami. Příjezd je obecní asfaltovou komunikací, parkování je možné omezeně na vlastním pozemku nebo před domem. Nemovitost je napojena na elektrické rozvody, voda je čerpána z vlastní studny a splašky jsou svedeny do jímky. Na hranici pozemku jsou přípojky obecního vodovodu a kanalizace zatím bez napojení nemovitosti.

Oceňovaný rodinný dům je samostatný zděný objekt se 2 nadzemními podlažími a celkovým podsklepením. Dům s kamennou podezdívkou je zděný z tvárnic, s rovnou střechou krytou živičnou lepenkou. Vnější omítky jsou břízolitové bez zateplení, okna dřevěná zdvojená, dýhované interiérové dveře v ocelových zárubních, dřevem obložené schodiště. Podlahové krytiny v přízemí tvoří různorodá původní keramická dlažba, v patře PVC. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, topná tělesa tvoří závěsné radiátory, ohřev vody bojlerem.

V suterénu domu se nachází kotelna a 3 sklepy, v přízemí je garáž, chodba se schodištěm, 3 místnosti, koupelna s vanou a WC, komora, v mezipatře samostatné WC, na druhém podlaží kuchyň, 3 místnosti a WC, místo koupelny je sklad.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Svitavy, JUDr. Igor Olma   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.