BYT 3+1 OKRES KROMĚŘÍŽ - PODÍL 1/4

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 DC 90008/23-13
Odhadní cena: 867.500,- Kč
Nejnižší podání: 350.000,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 20.03.2024, 10:00
Expirace dražby: 20.03.2024, 11:00

Dražební jistota: 50.000,- Kč
Nejnižší podání: 350.000,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Kroměříž
Obec: Záříčí

Popis:
Bytový dům č. 228 je bodový samostatně stojící, pochází z roku 1985. Dům má 3.NP, je plně podsklepen, v domě je celkem 6 bytových jednotek. V podlaží 1.PP jsou sklepní prostory a chodby. Vstup do domu je do mezipatra ze Z strany. V podlaží 1.NP až 3.NP jsou byty. Dům je bez výtahu, s dvouramenným schodištěm. Zastřešení je provedeno valbovou střechou, prostor pod střechou je půda. Oceňovaný byt se nachází v 3.NP, oceňovaný byt o velikosti 3+1, má lodžii a sklep. Dům je v udržovaném technickém stavu, po revitalizaci, kdy byly vyměněny okna, krytina, instalace.
Oceňovaný byt o velikosti 3+1 s příslušenstvím se nachází v 3.NP bytového domu bez výtahu, s lodžií. V kuchyni je rohová kuchyňská linka, plynový sporák. Ústřední topení radiátory, závěsný plynový kotel v bytě. Okna plastová s izolačním sklem. Podlahy laminátové.
Konstrukční řešení bytového domu:
Bytový dům kolaudovaný v roce 1985 jako družstevní bytový dům, v roce 2010 převeden byt do osobního vlastnictví. Bytový dům je postavený jako zděný stěnový systém z betonovými stropy. Dům je po revitalizaci, provedeno zateplení, nová okna, vstupní dveře, instalace, střecha. Střecha sklonitá, polovalbová, v podstřešním prostoru je půda, klempířské konstrukce úplné s parapety. Schodiště železobetonové s teracovým povrchem, zábradlí kovové s dřevěným madlem. V domě není výtah. Dům má bleskosvod. Bytové jádro je zděné, je zde instalace vody, kanalizace, plynu. Vytápění bytů je individuálně, v každém bytě vlastní plynový kotel, otopná tělesa radiátory.

K bytové jednotce přísluší spoluvlastnický podíl na společných částech domu č.p. 228 a pozemku parc.č. 58 o velikosti 891/5272 vzhledem k celku v katastrálním území Záříčí, obec Záříčí, okres Kroměříž, kraj Zlínský , který nemůže být samostatným předmětem prodeje a koupě.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Žďár nad Sázavou, Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.