OPAKOVANÁ DRAŽBA - RODINNÝ DŮM V DOLNÍM MĚSTĚ U HAVLÍČKOVA BRODU

Aktuální stav dražby

aktivní - nové kolo

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 135 EX 4722/22-227
Odhadní cena: 2.550.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.250.000,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 15.05.2024, 10:00
Expirace dražby: 15.05.2024, 10:30

Dražební jistota: 400.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.250.000,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Havlíčkův Brod
Obec: Dolní Město u Havlíčkova Brodu

Popis:
Nemovité věci se nachází v okrese Havlíčkův Brod, v obci Dolní Město, cca 280 od zastávky autobusu „Dolní Město, pošta“ a Obecního úřadu. Okolní zástavbu tvoří zástavba objektů individuálního bydlení. Přístup k nemovitým věcem je z pozemku parc.č. 1713/1 (pozemek je ve vlastnictví obce Dolní Město). V obci Dolní Město je k dispozici rozšířená občanská vybavenost. Kompletní občanská vybavenost je k dispozici ve městě Havlíčkův Brod, ve vzdálenosti cca 20 km od nemovité věci.
Jedná se o samostatně stojící rodinný dům 4+1 o 1NP, bez PP, s podkrovím a půdou. Konstrukce domu je smíšená z pálených cihel, tvárnic a kamene, stropy domu jsou betonové, klenuté. Střecha je sedlová, krytinu tvoří plech. Dům byl postaven přibližně před 85 lety. Okna v domě jsou plastová s dvojsklem a dřevěná. Koupelna je společná s toaletou vybavena klasickou vanou, WC je klasické splachovací. Interiérové dveře v domě jsou plné, shrnovací, zárubně dveří jsou ocelové. Vstupní dveře domu jsou dřevěné bez bezpečnostních prvků. Dům je připojen k elektrické síti - 220 V, je připojen k obecnímu vodovodu, splašky jsou svedeny do kanalizace, plynovod není zaveden. Vytápění v rodinném domě zajišťuje kotel na tuhá paliva. Ohřev vody zajišťuje v domě bojler. V obytných místnostech a kuchyni je laminátová plovoucí podlaha, v koupelně a v ostatních místnostech tvoří podlahu keramická dlažba. Jedná se o standardně řešený rodinný dům s průběžnou údržbou, vyžadující menší stavební úpravy. Na pozemku se nachází trvalé porosty v podobě okrasných dřevin. Spolu s rodinným domem jsou předmětem prodeje i venkovní stavby a to zděná kůlna a stodola. Samotný pozemek je rovinatý, ohraničený smíšeným plotem z pletiva, plechu a zděných zídek. Přístup k domu je po strmější zpevněné obecní cestě.
Dispoziční řešení domu: 1. NP - veranda, pokoj s kuchyňským koutem, 2x pokoj, koupelna s wc, kotelna, schodiště podkroví - schodiště, pokoj, půda vhodná pro vestavbu pokoje.
Pozemky jsou ve funkčním celku se stavbou rodinného domu, součástmi a příslušenstvím. Pozemky jsou rovinaté a nachází se na nich rodinný dům, dvě hospodářské budovy, trvalé porosty a venkovní úpravy. Celková výměra pozemků činí 522 m2.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Chomutov, Mgr. Jan Peroutka   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.