RD S POZEMKY V NOVÉ VSI, OKR. LIBEREC

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 160 EX 7820/12-142
Odhadní cena: 1.909.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.272.667,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 05.06.2019, 10:30
Expirace dražby: 05.06.2019, 10:50

Dražební jistota: 200.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.272.667,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Liberec
Obec: Nová Ves

Popis:
Dům je půdorysu obdélníka, s vystupující přístavbou garáže a hlavního vstupu, je samostatně stojící, situovaný na svažitém terénu. Parkování je možné na pozemku u domu (po vyklizení stavební suti), případně na pozemku u silnice naproti domu. Hlavní vstup do domu nelze v současnosti využít z důvodu probíhající rekonstrukce uvnitř této části domu. Část domu směrem do zahrady je vlhká vlivem sesunutí svahu za domem - nutné ruční odkopání a výstavba opěrné zdi. Okolní zástavbu tvoří hlavně rodinné domy. Centrum obce Nová Ves je ve vzdálenosti 100 m, do Liberce je vzdálenost 14 km. Přístup ke stavbě je možný přes vjezdovou bránu a branku, oplocení je provedeno včetně zahrady směrem k silnici. V roce 2010 se obcí prohnala povodeň - dům byl také zasažen.

Údržba: zanedbaná, dům prochází stále rekonstrukcí.
Dům je částečně podsklepen se 2 nadzemními podlažími (2.NP je upravené podkroví) + půda.
Vytápění je ústřední do deskových radiátorů s termostatickými hlavicemi (někde), kotel je na tuhá paliva. Ohřev teplé vody je zajišťován lokálním el. ohřívačem; zásobníkovým – 2x (1 x kombinace s kotlem na tuhá paliva).

Dispozice:
1.PP: chodba, schodišťový prostor, sklad s vodoměrem, v mezipatře el. bojler;
1.NP: vstup – 2x, chodba – 2x, schodišťový prostor, WC, komora, koupelna, vchod do sklepa, obývací pokoj, kuchyň, šatna, balkonové dveře se vstupem do RD, garáž;
2.NP: chodba, schodišťový prostor, vchod na půdu, koupelna s WC (v rekonstrukci), pokoj 3x, samostatná jednotka: kuchyň + obývací pokoj, ložnice, terasa.

Konstrukční řešení a technické vybavení kůlny na pozemku parc.č. St. 195:
Kůlna je postavena vedle rodinného domu – navazuje na garáž, která je spojena s RD. Jedná se o nepodsklepenou, jednopodlažní stavbu s využitou střechou na terasu se zábradlím. Nosné konstrukce jsou zděné z cihel, vnitřní a vnější omítky vápenocementové (spodní vnější část kůlny je obložena z jedné strany palubkami). Střecha je plochá - pochozí, krytinu tvoří keramické dlaždice, zábradlí je dřevěné na kovových sloupcích. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu – částečně zkorodované. Dveře dřevěné s kovovými zárubněmi, okno dřevěné s jednoduchým zasklením. Jinak je stavba bez jakéhokoliv technického vybavení.

Více viz znalecký posudek.

Dražebník

Dražebník: Mgr. Marcela Petrošová   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.