RD S POZEMKY V DLOUHOMILOVĚ, OKR. ŠUMPERK

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 160 EX 6473/16-71
Odhadní cena: 318.000,- Kč
Nejnižší podání: 212.000,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 12.06.2019, 10:00
Expirace dražby: 12.06.2019, 10:20

Dražební jistota: 35.000,- Kč
Nejnižší podání: 212.000,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Šumperk
Obec: Dlouhomilov

Popis:
Původní RD byl zdemolován z důvodu havarijního stavu, na jeho místě byla zahájena stavba domu nového. Ke dni ocenění byly zbudovány pouze základy (zastavěná plocha 127 m2), na které navazuje stavba stodoly, s přístavbou malé obytné části. Na pozemku parc.č. 727/1 jsou postaveny další stavby - kryté garážové stání, zahradní chatka, přístřešek.

Konstrukční řešení a technické vybavení obytné části:
Zděný podsklepený přístavek ke stavbě stodoly, půdorysu nepravidelného obdélníka, s pultovou střechou. Krytinu tvoří vlnitý osinkocement, klempířské prvky jsou z pozinkovaného plechu, částečně zkorodované. Vnitřní i vnější omítky vápenocementové. Okna dřevěná se zdvojeným zasklením, vstupní dveře dřevěné. V přístavku se nachází 1 obytná místnost a oddělené sociální zařízení. Je provedeno napojení elektřiny 230V. Voda ani odpady nejsou provedeny!. WC chemické. Topení je zajišťováno elektrickým přímotopem. Stavba je ve špatném technickém stavu. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Centrum obce Dlouhomilov je ve vzdálenosti 700 m, Šumperk 12 km. Přístup ke stavbě je možný plotovou brankou, oplocení je provedeno včetně zahrady. Veškeré dostupné inženýrské sítě obce jsou vedeny na hranici pozemku parc.č. 727/1.

Informace ke konstrukčnímu řešení a vybavení stodoly, garážového stání, zahradní chatky a přístřešku + další informace viz znalecký posudek.

Na LV k nemovitostem je vedeno věcné břemeno: toto je zřízeno ve prospěch dražených nemovitostí, nejedná se tedy o závadu (ztrátové věcné břemeno). Naopak tímto věcným břemenem je vlastně zřízena možnost bezproblémového přístupu při údržbě plotu.

Dražebník

Dražebník: Mgr. Marcela Petrošová   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.