RODINNÝ DŮM BUŠOVICE (K.Ú. SEDLECKO)

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 DC 11/19-5
Odhadní cena: 1.250.000,- Kč
Nejnižší podání: 833.334,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 26.06.2019, 09:00
Expirace dražby: 26.06.2019, 10:00

Dražební jistota: 100.000,- Kč
Nejnižší podání: 833.334,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Rokycany
Obec: Bušovice

Popis:
Dům je samostatný, uliční strana domu je orientován k jihu. Vchod je z boční strany domu, z vlastního pozemku do zádveří. Dům je částečně podsklepený, bez podkroví a je dispozičně řešen jako 2+1.
1.PP - sklad
1.NP – zádveří, kuchyň, pokoj, pokoj, koupelna, WC
Půdorys domu je pravidelný, do tvaru obdélníku, směrem do dvora na levé straně navazuje na dům vedlejší stavba. Stavby ohraničují dvůr, na který navazuje zahrada.
Dům je zděný z cihel pálených průměrné tl. 45 cm. Krov je dřevěný, střecha je sedlová krytá pálenými taškami bobrovkami. Fasáda je z vápenocementového nástřiku, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Okna jsou dřevěná dvojitá a jedno je plastové (směrem do ulice), dveře dřevěné zárubně. Stropy jsou rovné, vnitřní omítky vápenné hladké, keramické obklady jsou v kuchyni, v koupelně. Podlahy místností tvoří cementový potěr, a v koupelně keramická dlažba. Vnitřní vybavení tvoří umyvadlo, vana smaltovaná, WC, v kuchyni j eel. sporák. Ohřev vody zajišťuje el. zásobníkový bojler. Vytápění je zabezpečeno elektrickými topnými panely umístněnými ve stropech. Dům je připojen na elektřinu, a zemní plyn (chybí rozvody po domě).

Dražebník

Dražebník: Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.