BYT ROKYTNICE V ORLICKÝCH HORÁCH

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 EX 207/19-26
Odhadní cena: 635.000,- Kč
Nejnižší podání: 423.333,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 14.08.2019, 15:00
Expirace dražby: 14.08.2019, 16:00

Dražební jistota: 100.000,- Kč
Nejnižší podání: 423.333,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Obec: Rokytnice v Orlických horách

Popis:
Nemovitost se nachází ve městě Rokytnice v Orlických Horách v katastrálním území Horní Rokytnice. Horní Rokytnice je místní částí města Rokytnice v Orlických Horách severním směrem. Bytový dům leží při hlavní komunikaci a příjezd je po zpevněné komunikaci. Přístupový pozemek kolem bytového domu parc. č. 562/3 byl přikoupen vlastníky nemovitosti, který však není součástí ocenění. Dle usnesení Exekutorského úřadu Žďár nad Sázavou nebude pozemek parc. č. 562/3 zahrnut v dražbě. Ostatní zástavba v okolí je velice řídká, v sousedství je jen další bytový dům a rodinný dům. Okolní terén je členitý, vlastní pozemek svažitý směrem k jihu.Byt se nachází v bytovém domě Rokytnice v Orlických horách č. p. 370. Jedná se o samostatný bytový dům, přibližně obdélníkového půdorysu, s jedním vchodem, bez výtahu. Dům je podsklepený, má 2 nadzemní podlaží a sklonitou střechu. V domě jsou celkem 4 byty. Sklepy a skladovací místnosti pro byty jsou umístěny v 1.PP.

Jednotka č. 370/4
- byt 2+1 umístěný v 2.NP domu č. p. 370 (vpravo), byt je v průměrném, spíše podprůměrném stavebně technickém stavu se zanedbanou údržbou. Byt je dispozičně řešen jako 2+1, přičemž dva pokoje jsou propojen v jeden. Orientace bytu je na sever a na jih.

Vybavení bytu tvoří sprchový kout, umývadlo, WC kombi. V kuchyni se nachází dvoukolový elektrický vařič, sporák chybí. Vytápění je řešeno krbovými kamny a elektrickými přímotopy.

Dražebník

Dražebník: Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.