RODINNÝ DŮM OBEC LAŠOVICE OKRES RAKOVNÍK II. KOLO

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 EX 613/18-61
Odhadní cena: 770.000,- Kč
Nejnižší podání: 385.000,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 31.10.2019, 09:00
Expirace dražby: 31.10.2019, 10:00

Dražební jistota: 100.000,- Kč
Nejnižší podání: 385.000,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Rakovník
Obec: Lašovice

Popis:
Dům je samostatný, čelní strana domu je orientován k severovýchodu. Vchod je z fasádní strany z vlastního pozemku. Komunikace je v úrovni 1. PP, 1. NP je tedy přístupno po schodech. Dům má obdélníkový tvar a na jižní část domu navazuje pozemek trojúhelníkového tvaru. Pozemek je oplocen a neudržován. Jsou zde viditelné základy pravděpodobně předchozí stavby či skleníku.
Rodinný dům je podsklepený s 1.NP, sklonitou střechou a bez podkroví. Dům je zděný, zastřešen sedlovou střechou, krov je dřevěný. Krytina je z pálených tašek bobrovek. Fasáda vápenocementová hladká, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, vč. parapetů. Okna jsou dřevěná dvojitá. Vytápění je pravděpodobně kotlem na tuhá paliva/ či kotlem na zemní plyn (plynoměr byl odpojen). Dům je pravděpodobně připojen na elektřinu, vodovod, a kanalizace je svedena pravděpodobně do jímky před domem (viditelný poklop).

Dražebník

Dražebník: Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.