RODINNÝ DŮM VŠERUBY

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 EX 335/19-160
Odhadní cena: 7.585.000,- Kč
Nejnižší podání: 3.792.500,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 16.03.2020, 11:00
Expirace dražby: 16.03.2020, 12:00

Dražební jistota: 25.000,- Kč
Nejnižší podání: 3.792.500,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Plzeň-sever
Obec: Všeruby

Popis:
Rodinný dům se nachází v obci Klanovice č.p. 13. Pro ocenění se předpokládá, že jde o dům samostatný, přízemní, podsklepený, se sklonitou střechou. Rodinný dům je atypický a výrazně členitý. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné komunikaci ve vlastnictví města Všeruby.

Dům je samostatně stojící z části podsklepený, přízemní, s obytným podkrovím.
Suterén domu obsahuje sklep a schodiště do přízemí.
V prvním nadzemním podlaží se nachází zádveří, tech. místnost, prádelna, spíž, sauna, šatna, hobby místnost, hala se schodištěm do podkroví, obývací pokoj s kuch. koutem a krbem, ložnice, 5 samostatných pokojů, 3 koupelny s WC a nedokončený vnitřní bazén (prostor zatím užívaný pro vířivku).V podkroví se nachází byt 3+kk, dvě koupelny s WC, šatna a terasa.

Dům je v nadstandardním provedení s častým použitím kamene a dalších zajímavých prvků. Vytápění domu je ústřední podlahové elektrickými kotli a jsou zde také dva krby napojené přes výměník do topného systému. Okna jsou plastová s izolačním dvojsklem, podlahy betonové s keramickou a kamennou dlažbou, vodu ohřívají el. bojlery. Zdrojem vody je vlastní studna a odpady jsou svedeny do čističky.

Dům je samostatný, uliční strana domu je orientován k jihu. Vchod do domu je z vlastního pozemku z jižní strany. Dle projektové dokumentace se jedná o rodinný dům se třemi bytovými jednotkami.
V 1.NP se nachází tyto místnosti: předsíň, kuchyně+jídelna, koupelna+WC, chodba 5x pokoj, koupelna + WC, úklidová místnost, sauna, koupelna, WC, hala, prádelna, šatna a sklad, garáž pro dva osobní automobily, dílna.
Dle sdělení stavebního úřadu došlo v roce 2015 k přístavbě a nástavbě.
napravo od domu se nachází pravděpodobně dřevěný příspěvek. Kolem domu jsou zpevněné plochy

Dražebník

Dražebník: Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.