RODINNÝ DŮM - MOSTY U JABLUNKOVA PODÍL 1/2

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 EX 362/17-120
Odhadní cena: 85.000,- Kč
Nejnižší podání: 56.667,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 15.04.2020, 09:00
Expirace dražby: 15.04.2020, 10:00

Dražební jistota: 25.000,- Kč
Nejnižší podání: 56.667,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Frýdek-Místek
Obec: Mosty u Jablunkova

Popis:
pozemek je z čelní strany, ze západní strany. Příjezd k nemovitosti je po nezpevněné komunikaci. Pozemek je částečně oplocen. Pozemek je v zanedbané údržbě, jsou zde částečně zpevněné plochy.
Dům je dlouhodobě neobývaný, neudržovaný. Pravděpodobně zde byla zahájena rekonstrukce. Celá nemovitost je ve značně zanedbaném až dezolátním stavu bez veškerého vybavení, některých vnitřních omítek, podlah a zařizovacího vybavení. Inženýrské sítě jsou částečně odpojené (plyn, elektřina). Kanalizace je pravděpodobně svedena do jímky a vodovod je pravděpodobně stále připojen. Dle sdělení povinné objekt cca před rokem částečně vyhořel, což bylo znatelné při prováděném místním šetření. Požár mohl pravděpodobně narušit statiku objektu, která se nadále zhoršuje z důvodu neužívání objektu a ponechání ve stavu po požáru.
Ve sklepě domu je stále umístěn el. bojler, radiátory jsou však odpojeny ze systému.
Vzhledem ke zhoršenému stavebně-technickému stavu, pravděpodobně narušené statice, neprováděné údržbě a chybějícímu vnitřnímu vybavení a některých stavebně technických prvků by eventuální rekonstrukce domu nebyla ekonomická, dům je vhodný k demolici

Dražebník

Dražebník: Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.