MALÝ BYT O DISPOZICI 1+0 BEZ BALKÓNU V KROMĚŘÍŽI, ALBERTOVA UL.

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 160 EX 242/19
Odhadní cena: 631.300,- Kč
Nejnižší podání: 420.867,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 15.07.2020, 10:00
Expirace dražby: 15.07.2020, 10:20

Dražební jistota: 70.000,- Kč
Nejnižší podání: 420.867,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Kroměříž
Obec: Kroměříž

Popis:
Bytová jednotka č. 3883/105 se nachází v panelovém bytovém domě s výtahem, 8 nadzemními a jedním podzemním podlažím, do kterého je hlavní vstup po betonovém schodišti se zábradlím z hlavní ulice. Dům má ještě boční vstup a zadní vstup do kotelny se sklepy. V roce 2014 proběhla částečná revitalizace domu (střecha, zateplení, plastová okna, hliníkové vstupní dveře, kovové závěsné balkóny, kotelna) - spíše vnějších částí. Bytový dům má půdorysně tvar obdélníka, je samostatně stojící, situovaný na rovinatém terénu, v jihozápadní části města. V domě č.p. 3883 je oceňovaný byt o dispozici 1+0 bez balkónu a nachází se v 7.NP. Bytové jádro je původní umakartové). Na panelovém domě je umístěný vysílač. Okolní zástavbu tvoří hlavně bytové, rodinné domy, nemocnice, základní škola. Centrum města Kroměříž je ve vzdálenosti 1,1 km. Přístup ke stavbě je možný z ulice Albertova, nebo dalšími dveřmi z boční i ze zadní strany domu. Nejbližší autobusová zastávka „Kroměříž, Zachar škola“ je ve vzdálenosti 200 m. Parkování je možné na parkovacích plochách v okolí domu.
Nosné konstrukce jsou montované ze stěnových panelů a zateplené, střecha je plochá.
Vnější povrchy: kontaktní zateplovací systém (od 1.NP); nedokončené vápenocementové omítky (1.PP), obklad soklu není proveden.
Okna jsou plastová s izolačním zasklením, v suterénu kovová s jednoduchým zasklením.
Vytápění je ústřední do litinových radiátorů s termostatickými hlavicemi, centrální kotel je na plyn, se dvěma akumulačními nádržemi pro celý bytový dům.

Více viz znalecký posudek.

Dražebník

Dražebník: Mgr. Marcela Petrošová   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.