DRAŽÍME PODRUHÉ: PODÍL ID. 1/3 RD S POZEMKY V OBCI VĚŽKY - ČÁST VLČÍ DOLY, OKR. KROMĚŘÍŽ

Aktuální stav dražby

aktivní - nové kolo

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 160 EX 8307/13-170
Odhadní cena: 99.000,- Kč
Nejnižší podání: 49.500,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 12.08.2020, 11:00
Expirace dražby: 12.08.2020, 11:20

Dražební jistota: 10.000,- Kč
Nejnižší podání: 49.500,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Kroměříž
Obec: Věžky

Popis:
Samostatně stojící, přízemní RD s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Fasáda domu není zateplená. Část omítky chybí. Dům není podsklepen. Střecha budovy je sedlová s krytinou z osinkocementové šablony. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Střecha domu je opatřena komínem. Okna domu jsou dřevěná dvojitá. Vchodové dveře domu jsou dřevěné prosklené. K domu patří oplocená zahrada. Oplocení je dřevěné. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci s chodníkem. Nemovitost se nachází v okrajové zastavěné části obce Věžky - Vlčí Doly, č.p. 27, v zástavbě rodinných domů.

Dům je dispozičně řešen jako 2+1. Koupelna s vanou a s WC se nachází v přístavku. Podlahy jsou betonové, pokryté keramickou dlažbou. Obklady jsou keramické. Dům je v původním stavu, určený k celkové rekonstrukci.

Nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a septiku. Přípojky nebylo možné při ohledání ověřit. Vytápění domu je lokální na tuhá paliva, krbem a kamny. Ohřev teplé vody zajišťuje karma.

Pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 9 ve vlastnickém právu obce Věžky. Příslušenstvím nemovité věci je oplocení.

Více viz znalecký posudek.

Dražebník

Dražebník: Mgr. Marcela Petrošová   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.