RODINNÝ DŮM HUTISKO-SOLANEC

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 DC 10008/20-6
Odhadní cena: 1.690.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.126.667,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 26.08.2020, 09:00
Expirace dražby: 26.08.2020, 10:00

Dražební jistota: 100.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.126.667,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Vsetín
Obec: Hutisko-Solanec

Popis:
Dům je samostatný, nárožní, uliční fasáda je orientována k jihozápadu a jihovýchodu. Vstup do domu je z jihovýchodní strany do zádveří odtud dál do domu. Dům obsahuje 2 bytové jednotky (jedna v přízemí a druhá v podkroví). WC k jednotlivým bytovým jednotkám je vždy umístěno na podestě schodiště, a to v 1.NP a mezi 1. NP. Dispozičně je dům řešen následovně:
1.PP – chodba, komora, prádelna, kotelna, plynová kotelna
1.NP – bytová jednotka 2+1 – chodba, kuchyň, koupelna, pokoj, pokoj, komora, WC, zádveří
Podkroví – bytová jednotka 3+1 - komora, koupelna, kuchyň, pokoj, pokoj, chodba, pokoj, schodiště, WC
Půdorys domu je do tvaru čtverce, vchod je z pravé strany domu do zádveří a odtud je přístupný suterén po schodišti a podkroví. Okolo domu je pozemek a napravo od domu je garáž zděná.
Dům je zděný z cihel pálených průměrné tl. 45 cm. Krov je dřevěný, střecha je sedlová krytá azbestocementovými šablonami. Fasáda je z břizolitu, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. Okna jsou dřevěná dvojitá, dveře mají plechové zárubně, křídla jsou hladká a prosklená. Stropy jsou rovné, vnitřní omítky štukové, keramické obklady jsou v kuchyni v koupelně a na WC. Podlahy místností tvoří dřevěné šablony, PVC nebo keramická dlažba. Vnitřní vybavení tvoří umyvadlo, vana, WC, v kuchyních jsou sporáky se sklokeram. deskou. Ohřev vody zajišťuje el. zásobníkový bojler. Vytápění je zabezpečeno kotlem na TP i na zemní plyn, radiátory jsou článkové. Dům je připojen na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a zemní plyn.

Dražebník

Dražebník: Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.