RODINNÝ DŮM S DVĚMA BYTY + POZEMKY, OKR. PŘÍBRAM

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 179 EX 641/19-86
Odhadní cena: 13.267.600,- Kč
Nejnižší podání: 8.845.067,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 23.09.2020, 10:00
Expirace dražby: 23.09.2020, 11:00

Dražební jistota: 500.000,- Kč
Nejnižší podání: 8.845.067,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Příbram
Obec: Nalžovice

Popis:
Nemovitost se nachází v obci Nalžovice v Okrese Příbram cca 6km severozápadně od Sedlčan. Jedná se o rodinný dům s rozlehlými pozemky, které se nachází na severním okraji obce. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné komunikaci ve vlastnictví obce. Okolní zástavba je tvořena novostavbami rodinných domů a zemědělskými pozemky.

Jde o stavbu rodinného domu z roku 2001-2002. Dům je samostatný, podsklepený se sklonitou střechou a obytným podkrovím. Uliční fasáda je orientována k jihovýchodu. Příjezd k domu je po veřejně užívané slepé zpevněné komunikaci (dům leží na jejím konci).
Oceňovaný rodinný dům je součástí velkého funkčního celku, který zahrnuje rozlehlé pozemky a též vedlejší stavby (garáže, střecha je tvořena zapuštěným bazénem, zpevněnou plochou a menším domkem, kde je umístěno technické zařízení k bazénu).
Rodinný dům je řešen jako dvougenerační.
Dispozičně je řešen:
1.PP (suterén) – garáž, letní kuchyň, dílna, kotelna, uhelna, sklep, WC, chodba, společenská místnost
1.NP – zádveří, chodba, schodiště, hala, chodba, koupelna, pokoj, balkon, venkovní terasa, byt 2+kk – chodba, WC, koupelna, ložnice, obývací pokoj, kuchyň
Podkroví – hala, kuchyň, obývací pokoj, 3x pokoj, pracovna, koupelna+WC
V domě se nachází dva byty o dispozicích 2+kk a 5+1 v podkroví.

Dům je vsazen do nejzápadnější části funkčního celku pozemků a leží v nejvyšší části. Vpravo od domu, východním směrem se nachází zemní bazén, pod kterým jsou do svahu umístěny 3 garáže. Pozemky jsou oploceny a v severní části jsou vybudovaná dvě jezírka.
Dům je zděný, krov dřevěný, střecha je sklonitá krytá betonovými taškami. Fasáda není zateplena. Klempířské konstrukce měděné, okna jsou plastová s izolačními skly. Dům je připojen na elektřinu, vlastní studnu, kanalizace je svedena do vlastní ČOV, plyn není přiveden.
Vybavení interiéru je v mírně nadstandardním provedení – kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a sklokeramickou deskou. V koupelně v podkroví je vana s masážními tryskami a bidetem.

Dražebník

Dražebník: Mgr. Zdeněk Ráček   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.