REKREAČNÍ OBJEKT V HRADCI KRÁLOVÉ - SVINARY Č.EV. 165, OKR. HRADEC KRÁLOVÉNejsou přiloženy žádné další obrázky

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 111 EX 1546/18
Odhadní cena: 150.000,- Kč
Nejnižší podání: 100.000,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 02.02.2021, 13:00
Expirace dražby: 02.02.2021, 13:30

Dražební jistota: 30.000,- Kč
Nejnižší podání: 100.000,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Hradec Králové
Obec: Hradec Králové

Popis:
Oceňovaný rekreační objekt je vystavěn jako samostatná stavba a má jedno nadzemní podlaží. Stavba nemá podsklepení (pouze nízký sklad dřeva), nachází se zde půda. Na základě dostupných informací byl objekt postaven před rokem 1958, přesné stáří není známo, osada jinak pochází z 30. let.

Konstrukce objektu je dřevěná. Tvar střechy je sedlový, střešní krytinu tvoří IPA a objekt je bez klempířských prvků. Stavba není zateplena. Chata má jednoduchá dřevěná okna. Podlahy jsou zřejmě prkenné nebo s PVC.

Dispozičně je rekreační objekt řešen pravděpodobně jako 2+kk: veranda, chodba, malý kuchyňský kout, obývací pokoj, menší kuchyně. Podlahová plocha činí cca 32 m2 (odvozeno od zastavěné plochy objektu). Chatě přiléhá kůlna, ve které se zřejmě nacházelo i suché WC. Podlahová plocha vč. kůlny činí cca 41 m2.

Do objektu byla zavedena elektrická energie o napětí 230V. Zdrojem vody jsou v osadě studny, voda však zřejmě není do chaty zavedena. Odpadní vody nejsou v objektu řešeny a zemní plyn zde není k dispozici. Vytápění v objektu je lokální pomocí kamen.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Svitavy, JUDr. Igor Olma   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.