ID. 1/9 RODINNÉHO DOMU DOLNÍ KAMENICE, Č.P. 28, OKR. KLADNONejsou přiloženy žádné další obrázky

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 111 EX 4477/20
Odhadní cena: 110.000,- Kč
Nejnižší podání: 73.334,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 09.02.2021, 12:00
Expirace dražby: 09.02.2021, 12:30

Dražební jistota: 35.000,- Kč
Nejnižší podání: 73.334,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Kladno
Obec: Chržín

Popis:
Oceňovaný rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má jedno nadzemní podlaží. Dům je částečně podsklepený, nachází se zde půda a nemá vybudované obytné podkroví. Na základě sdělení osoby přítomné během prohlídky byl objekt postaven v roce 1941. V roce 2007 proběhla rekonstrukce těchto konstrukčních prvků: podlahy - celková, zdroj vytápění - celková.

Základy jsou betonové izolované, betonové bez izolace, konstrukce objektu je smíšená, stěny mají tloušťku 40 cm a stropy jsou tvořeny dřevěnými trámy. Střecha je sedlová, pultová, střešní krytina je tvořena pálenou taškou a klempířské prvky jsou pozinkované. Vnější omítky jsou tvořeny břízolitem a stavba není zateplena.

Oceňovaný objekt je dispozičně řešen jako 1+1. V domě se nachází koupelna o výměře 6,32 m2, předsíň o výměře 4,04 m2, WC o výměře 1,76 m2, kuchyně o výměře 19,32 m2, pokoj o výměře 24,01 m2, sklep o výměře 11,19 m2. Podlahová plocha činí 55,45 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 66,64 m2.

Vnitřní omítky jsou štukové. Jsou zde použita plastová okna s dvojsklem. Obytné prostory jsou orientovány na jih, východ. V koupelně se nachází rohová vana, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. Jsou zde použity tyto dveře: dýhované plné, dýhované prosklené, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. V kuchyni je instalována kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Pro osvětlení jsou použity lustry.

V obytných místnostech je prkenná podlaha, v kuchyni je položena keramická dlažba, v koupelně je položena keramická dlažba a v chodbě je položeno lino. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a dodávky zajišťuje rozvodná síť elektrického proudu. Do objektu je zaveden vodovod, odpadní vody jsou svedeny do jímky a je zde zaveden zemní plyn. Dům je vytápěn ústředně pomocí plynového kotle a topná tělesa tvoří závěsné radiátory. V domě je pro ohřev vody instalován plyn. kotel. Stěny vykazují známky poškození (opadávající omítka), střecha je bez vad, okna v objektu jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vybavení objektu je bez vad a rozvody v domě jsou zastaralé. Rodinný dům je v dobrém stavu.

Pozemek je spíše bez porostů a pozemek je oplocen pletivem do ocelových sloupků. Sklon pozemku je rovinatý. Přístup k objektu je bezproblémový po zpevněné obecní cestě. Možnost parkování je na vlastním pozemku. K objektu náleží Dílna – přízemní zděná stavba s pultovou střechou, bývalý chlév dnes dílna, kamenné a cihelné zdivo, dřevěný strop se záklopem, opadané omítky, zanedbaný stav.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Svitavy, JUDr. Igor Olma   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.