DRAŽBA RD S POZEMKY V OBCI LIBINA, OKRES ŠUMPERK

Aktuální stav dražby

aktivní

Základní informace

Typ dražby: nařízená
Číslo jednací: 097 EX 3101/15
Odhadní cena: 1.600.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.066.667,- Kč

Informace o dražbě

Start dražby: 30.03.2021, 11:00
Expirace dražby: 30.03.2021, 11:30

Dražební jistota: 300.000,- Kč
Nejnižší podání: 1.066.667,- Kč


Podrobné informace o předmětu dražby

Okres: Šumperk
Obec: Libina

Popis:
Hlavní stavbou dražených nemovitých věcí je samostatně stojící budova rodinného domu. Jedná se o nepodsklepenou zděnou stavbu s jedním nadzemním podlažím. Uvnitř se nachází vstupní zádveří, dvě chodby, kuchyně, spíž, čtyři pokoje, WC, koupelna, kotelna a prostor se schodištěm na půdu. V koupelně je vana a umyvadlo. V místnosti WC je kombi WC. V kuchyni je kuchyňská linka s dřezem a elektrický sporák.
Ze severní strany je k budově rodinného domu přistavěna stavba charakteru kolny. Jedná se o převážně zděnou stavbu, s jedním nadzemním podlažím, plochou jednostranně vyspárovanou střechou, s vlnitou krytinou, s klempířskými konstrukcemi z pozinkovaného plechu, s plechovými dveřmi, stavba nemá okna.
Součástí věci nemovité je dále studna a venkovní úpravy nacházející se na pozemcích věci nemovité - zpevněné plochy, oplocení s vraty a vrátky, kovové sušáky na prádlo, přípojka vodovodu, přípojka a další venkovní vedení kanalizace včetně všech součástí, sloupek s hlavním uzávěrem plynu. Na pozemcích se nachází trvalé porosty.

Dražebník

Dražebník: Exekutorský úřad Brno - město, JUDr. Karel Urban   (podrobné informace o úřadu)

Samotná dražba bude probíhat na dražebním serveru dražebníka na adrese .

Na stránce detailu dražby na serveru dražebníka můžete nalézt i další informace, např. znalecký posudek, dražební vyhlášku atp., které se na náš portál neimportují.
Přímo na serveru už se také můžete zaregistrovat a přihlásit na tuto konkrétní dražbu.